O Nas

revenue funnel

Początek drugiej dekady XXI wieku to początek marketingowej rewolucji. Ekscytujący czas dla wszystkich marketerów ponieważ zmienia on rolę marketingu w organizacji. Dzięki narzędziom IT daje nam możliwość udowodnienia naszego wkładu we wzrost firmy i generowanie przychodów, a także zmierzenia zwrotu z inwestycji w marketing. Jednocześnie osłabienie tempa wzrostu gospodarczego stawia przed marketingiem większe wymagania w zakresie generowania popytu na produkty czy usługi firmy.

W agencji Metamarketing rozumiemy wyzwania stojące przed współczesnym marketerem jak i technologię wspomagającą sprzedaż. Łączymy wiedzę o procesach pozyskania klientów z wiedzą o zastosowaniu automatyzacji marketingu, dzięki czemu skutecznie wdrażamy kampanie generowania popytu. Pracujemy na bazie koncepcji „Revenue Waterfall” firmy , którą prezentuje wykres na tej stronie.

Ty wiesz jakie są potrzeby Twoich klientów i jak z nimi rozmawiać, my wiemy jak Twoją wiedzę wykorzystać do generowania jeszcze większej sprzedaży. Nie musisz nam wierzyć na słowo, wszystko o czym mówimy i co wdrażamy potrafimy zmierzyć i obliczyć.

Zobacz film prezentujący trzy najważniejsze aspekty generowania popytu