Biblioteka

automatyzacja-marketingu

AUTOMATYZACJA MARKETINGU

Czyli 19 stron o tym czym jest automatyzacja marketingu, czym różni się od innych systemów wspomagania sprzedaży oraz jak z twojej witryny www uczynić narzędzie sprzedaży. Jedyny taki e-book w Polsce.
Pobierz teraz!
big-easy-guidebook

THE BIG EASY GUIDEBOOK TO MARKETING AUTOMATION

Porównanie tradycyjnych sposobów działania w e-marketingu z udogodnieniami jakie stwarza automatyzacja marketingu. 27 stronicowe opracowanie od firmy Marketo. (język angielski)
Pobierz teraz!
hot-or-not

ARE THEY HOT OR NOT?

Prezentacja firmy Marketo na temat kwalifikacji leadów (lead scoring) (język angielski).
Pobierz teraz!
lead-scoring

THE GRAND GUIDE TO LEAD SCORING

Opracowanie, które w zwięzły i jasny sposób przedstawia ideę klasyfikacji leadów (lead scoring). Ebook należy do serii Gand Guide producenta oprogramowania do automatyzacji marketingu Eloqua (język angielski).
Pobierz teraz!
b2b-marketing-summit

B2B MARKETING SUMMIT 2012: KEY LEARNINGS & TAKEAWAYS

Materiał podsumowujący kongres, który odbył się w Londynie 14 czerwca 2012. Główne wnioski z warsztatów w kategoriach 1. Content marketing, 2. Data insight, 3. Lead nurturing, 4. Social media.
Pobierz teraz!
ibm-cmo-study

IBM CMO STUDY 2011

Największe obawy i wyzwania w marketingu. Raport firmy IBM na podstawie wywiadów z 1700 CMO z całego świata w tym z Polski. Porównianie wyników badania polskiego i światowego (język polski).
Pobierz teraz!
syllabus

REAL WORLD MARKETING SYLLABUS

Subiektywny przegląd odnośników do wszystkiego, co powinien wiedzieć nowoczesny marketer. 15-to stronicowe opracowanie od Eloqua. (język angielski).
Pobierz teraz!
6-sposobow-roi

6 SPOSOBÓW NA OBLICZANIE ROI W SOCIAL MEDIA MARKETINGU

20 stron opisujących sposoby mierzenia zwrotu z inwestycji (ROI) w ROI w social media marketing eBookkampanie marketingowe w mediach społecznościowych. Co to jest ROI i jak go liczyć w Social Media Marketing. Dodatkowo case study firmy Cisco.
Pobierz teraz!
guide-social-marketing

THE DEFINITIVE GUIDE TO SOCIAL MARKETING

82-u stronicowe opracowanie firmy Marketo na temat social media marketing dla firmy B2B.
Pobierz teraz!
lead-nurturing

THE GRANDE GUIDE TO LEAD NURTURING

12-to stronicowe opracowanie, które w zwięzły i jasny sposób przedstawia ideę pielęgnacji leadów (lead nurturing). Ebook należy do serii Gand Guide producenta oprogramowania do automatyzacji marketingu Eloqua. (język angielski)
Pobierz teraz!
lead-nurturing-payoff

THE LEAD-NURTURING PAYOFF FOR THE TECH INDUSTRY

20-to stronicowe opracowanie na temat pielęgnacji leadów w firmach technologicznych. Nowe technologie w marketingu dają firmom technologicznym możliwość zaangażowania klientów na wczesnym etapie cyklu sprzedażowego (język angielski).
Pobierz teraz!
sales-marketing-roundtable

SALES AND MARKETING ALIGNMENT ROUNDTABLE

Prezentacja z webinaru przygotowana przez Bulldog Solutions na temat sojuszu sprzedaży i marketingu (język angielski).
Pobierz teraz!
sales-success-kit

SALES AND MARKETING ALIGNMENT SUCCESS KIT

13-to stronicowe opracowanie od Extraprise na temat tego, jak z zespołów marketingu i sprzedaży stworzyć jedną współpracującą maszynę do generowania przychodów (język angielski).
Pobierz teraz!