O Nas

revenue funnel

Początek drugiej dekady XXI wieku to początek marketingowej rewolucji. Ekscytujący czas dla wszystkich marketerów ponieważ zmienia on rolę marketingu w organizacji. Dzięki narzędziom IT daje nam możliwość udowodnienia naszego wkładu we wzrost firmy i generowanie przychodów, a także zmierzenia zwrotu z inwestycji w marketing. Jednocześnie osłabienie tempa wzrostu gospodarczego stawia przed marketingiem większe wymagania w zakresie generowania popytu na produkty czy usługi firmy.

W agencji Metamarketing rozumiemy wyzwania stojące przed współczesnym marketerem jak i technologię wspomagającą sprzedaż. Łączymy wiedzę o procesach pozyskania klientów z wiedzą o zastosowaniu automatyzacji marketingu, dzięki czemu skutecznie wdrażamy kampanie generowania popytu. Pracujemy na bazie koncepcji „Revenue Waterfall” firmy SiriousDecisions, którą prezentuje wykres na tej stronie.

Ty wiesz jakie są potrzeby Twoich klientów i jak z nimi rozmawiać, my wiemy jak Twoją wiedzę wykorzystać do generowania jeszcze większej sprzedaży. Nie musisz nam wierzyć na słowo, wszystko o czym mówimy i co wdrażamy potrafimy zmierzyć i obliczyć.

Zobacz film prezentujący trzy najważniejsze aspekty generowania popytu